KONST / Litografier / Färglitografi 10559010
nr 1055 9010
Staffan Ullström
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Staffan Ullström (f. 1949), HC 6/38, signerad, motivet: 27x35
Staffan Ullström, född 1949, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:46:20
100 kr
250 kr
300 kr
Staffan Ullström
Läs mer om Staffan Ullström